משלוחים מהירים  באזור גוש דן השפלה והשרון

בר פירות מעוצב

הטרנד החם ביותר בענף האירועים בישראל ובעולם הוא בר פירות מעוצב. זוגות שמחפשים תוספת צבעונית ומיוחדת לחתונה מציבים בר פירות מעוצב במתחם קבלת הפנים או לצד רחבת הריקודים. האורחים נהנים מהפירות במהלך האירוע כולו ומתמלאים באנרגיה ומצב רוח טוב ששולחים אותם ישירות אל רחבת הריקודים. בר פירות מעוצב יוכל לשמש מנת קינוח בכל אירוע משפחתי או עסקי. הפירות בבר מגוונים, טריים וטעימים כך שכל אחד יוכל למצוא לעצמו פרי שהוא אוהב. 

כיום כאשר רוב המבוגרים כבר יודעים עד כמה הקינוחים המתוקים מזיקים לבריאות הם ממעיטים באכילתם. לכם חשוב בכל זאת לסיים את האירוע עם טעם מתוק שמעלה חיוך על הפנים כך שתתבקשו למצוא אלטרנטיבה בריאה לסיום הארוחה. כאן בדיוק נכנס לתמונה בר הפירות המעוצב. 

מהו בר פירות מעוצב?

בעבור אלו שעדיין לא נתקלו באירועים בברי פירות מעוצבים נסביר שמדובר בשולחן עליו פרוסים פירות עונתיים טריים. את הפירות מעצב וחותך צוות מקצועי על מנת שייראו נפלא, ירשימו, ישמרו על מראה טרי ויפיצו ניחוח נפלא של טריות. את בר הפירות אפשר להציב בכל מקום במתחם האירוע (חיצוני ופנימי). אין צורך בתשתיות מיוחדות או חיבור לחשמל. כדאי להציב את הפירות במועד קרוב ככל האפשר לתחילת האירוע על מנת לשמור על הטריות. 

בר פירות מעוצב מעיד על אירוע מודרני, איכותי ומיוחד. כאשר אתם מציבים את בר הפירות אתם מביעים הערכה ודאגה לאורחים שלכם. הגשת פירות מעידה על מודעות גבוהה לאורח חיים בריא ועל אכפתיות. האורחים ייהנו מחטיף מרענן, בריא, מתוק והכי ישראלי. יש לנו בישראל פירות נפלאים, הגיע הזמן שנהנה מהם. 

בר פירות טבעוני מעוצב לאירוע

מחפשים קינוח טבעוני לאירוע? בר פירות מעוצב אינו כולל מוצרים מהחי ומביא עמו טעמים טובים, צבע וקסם מיוחד. על בר הפירות אתם צפויים לקבל מחמאות רבות. הגיע הזמן שנתחיל לאכול בריא גם כשמדובר במנה אחרונה. הפירות בעמדת הבר נבחרים בקפידה ומעוצבים בצורה מרהיבה כך שהתוצאה תהיה הרבה יותר מעוד מגש פירות סטנדרטי. המגשים עשירים בפירות עונתיים לצד פירות אקזוטיים. הכול טרי, טעים, בריא וטבעוני.  


2all - בניית אתרי אינטרנט