משלוחים מהירים  באזור גוש דן השפלה והשרון

לא מתקבלות הזמנות בשבת

קיאק פירות לאירועים

לא פעם אנשים שואלים אותנו מי ואיך הגיעו לרעיון הזה לשלב בין שני דברים שלכאורה אין ביניהם כל קשר... קיאק ופירות?!

בכל פעם השאלה הזו מעט משעשעת אותנו והאמת היא שגם אנחנו לא בדיוק יודעים איך נולד רעיון לקיאק פירות לראשונה ומתי הוא צץ אבל ההיגיון שלנו אומר ששני הדברים לגמרי נולדו זה לזה.

מה זה קיאק פירות?


כאשר לקוחותינו מזמינים קיאק פירות לאירועים אז למעשה כולנו מבינים שהקיאק עצמו מהווה מעין מגש גדול מאוד המתאים ונגיש לכמות גדולה של אורחים, מה שעוד ניתן לשים לב שתמיד קיאק פירות הוא צבעוני ו"מקפיץ" ומגיע במגוון צבעים אשר יתאימו לצבעוניות היפה והמרגשת שיש לשילוב של כל כך הרבה פירות על גביו. הרעיון של קיאק פירות הוא בעצם לעשות קצת "רעש" במובן הטוב של המילה להקפיץ ולשמח.


קיאק פירות לאירועים תמיד יהיה גדוש במגוון גדול ככל הניתן של פירות צבעוניים, טריים, בריאים וידוע שהאפקט של קיאק פירות שמכניסים באירוע הוא נפלא. משהו מיוחד ומפתיע בגודל שלו ובצבעוניות המסחררת שלו מפעיל אצלנו את כל החושים: העיניים נהנות מהמראה העשיר והפה מתענג על מגוון של פירות חמוצים, מתוקים, טרופיים, ממש חגיגה של טעמים.


למי מתאים קיאק פירות?

 

קיאק פירות מתאים מאוד לאירועים כמו חתונות, בר מצווה, בת מצווה או אירועי חברה וכנסים ובכלל כל אירוע שהם אנו מעוניינים להכניס עוד אלמנט מיוחד להרשים את האורחים שלנו- קיאק פירות הוא התשובה לכך. הוא מתאים כאשר רוצים ליצור רושם ותחושה של וואו וכמובן שהוא הפך לזמין בכל עונות השנה.

קיאק הפירות הפך לא מכבר לטרנד רציני באירועים רבים ומרבית הצעירים החוגגים חתונות לא מעיזים לוותר עליו ורואים בו ברשימת החובה של האירוע שלהם לא פחות מזיקוקים לחופה או קונפטי לרחבת הריקודים. את קיאק הפירות אנו מייצבים במקום מרכזי כך שהוא נגיש ונוח והוא למעשה הכר היפה למגוון עשיר של פירות וכאן מתחיל החלק שלכם - לטעום להינות ולהתענג.

2all - בניית אתרי אינטרנט