משלוחים מהירים  באזור גוש דן השפלה והשרון

לא מתקבלות הזמנות בשבת

סושי פירות

סושי הפך בשנים האחרונות לאחד המאכלים הסיניים המוכרים ביותר בעולם המערבי והוא נפוץ גם אצלנו. ישראלים רבים נהנים מטעמו של הסושי- מאכל האורז המגולגל באצה ובמרכזו משולבים מגוון אינסופי של ירקות, דגים ושילובים רבים אחרים.


אופן גילגול הסושי מאפשר לאצה ולאורז "ללכוד" בתוכם טעמים נוספים ולהעשיר את המאכל הטעים הזה. למעשה אופן גילגול זה יוצר צורה מעניינת קלה, נגישה ונוחה למאכל. בביס אחד כל הטעמים מתמזגים ביחד ומכאן הגיע גם הרעיון ליצור סושי פירות. עי גילגול הפירות וכל רכיביו של הסושי פירות יחד ניתן "לארוז" בביס אחד טעמים של מגוון פירות טעימים מתוקים וטריים. כך יוצא שסושי פירות קל לאכילה ונוח יותר, מעין מזון שיכול להיות מוגש גם כמנות פתיחה וללא צורך בהכרח בסכין מזלג או צלחת. פשוט, אוספים סושי פירות אחד שבחרתם ו.. ישר לפה.

מה כל כך מיוחד בסושי פירות?

 

אבל לא רק אופן הגילגול של סושי פירות והיכולת הנוחה והנגישה של אכילתו הפכו אותו למוצר חדש שהולך ותופס תאוצה וזוכה לביקוש רב, אלא גם הנראות המתקבלת של מגש סושי פירות- שילובי הצבעים וערבוב הטעמים הופכים את המגש לבעל מראה מיוחד ומגרה והרי ידוע כי אנחנו "אוכלים קודם כל עם העיניים". מה גם שלרובינו עלתה מאוד החשיבות לאסתטיקה של מזון שאנו צורכים ואנו מקפידים על הגשה חגיגית ומיוחדת. כמובן שיש אירועים שבהם זה חשוב לנו במיוחד ורבים האנשים שמקפידים דווקא באירועים מיוחדים או חשובים להזמין מגשי סושי פירות שיוצרים רושם ותחושה של "רמה אחת מעל כולם".

 

על פי רוב בסושי פירות אנו משלבים קוקוס ורטבים המעשירים את טעמו של סושי פירות והוא כאמור בשונה ממגש פירות ולאור מבנהו העגול הוא מכיל פעמים רבות יותר מפרי אחד ומצליח למזג מספר טעמים שמולידים שילוב מנצח של ביס מושלם.

אז הרי לכם למעשה המוצר המנצח- סושי פירות: גם טעים טרי ומפנק, גם נראה טוב צבעוני ומיוחד וגם נוח לנגיש לאכילה מהירה. נשמח להציע גם לכם ממבחר מגשיי סושי פירות שיש ברשותנו בחברת פרי חביב. אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבל מידע נוסף על תכולתו של סושי פירות ואופן ביצוע הזמנה של מוצר זה.

 

2all - בניית אתרי אינטרנט