משלוחים מהירים  באזור במודיעין, בית שמש, רחובות ועוד!

לא מתקבלות הזמנות בשבת

כל המוצרים באתר כשרים

בהשגחת הרבנות הראשית

משלוח מגש פירות

משלוח מגש פירות הופך עם הזמן כתחליף להרבה מוצרי צריכה אחרים שאנשים נהגו לשלוח זה אל זה. למשל הוא מחליף בהצלחה משלוחי זרי פרחים, משלוח זרים מתוקים ומשלוחים של מתנות רבות ושונות.


לאן אפשר לעשות משלוח מגש פירות?

 

אנו מוצאים שאנשים רבים יוצרים עימנו קשר ומזמינים משלוח מגש פירות למגוון אירועים ונשמח להציע גם לכם ממגוון האפשרויות שמשלוח מגש פירות יכול להתאים עבורן:

  • משלוח מגש פירות הפך לנהוג ומקובל כמתנה ליולדת במקום להעניק עוד סלסילת מוצרים לתינוק הכוללת ביגוד או אביזרי רחצה ולחליפין במקום סט קרמים לאם, נחמד לדאוג לה למשלוח מגש פירות עשיר ובריא לחדש את כוחותיה לאחר הלידה בעל טעם מפנק וטעים.
  • במקומות עבודה בהם רוצים להעניק שי נחמד לעובד מצטיין, לעובד שחוגג יום הולדת ובמועדים נוספים אחרים מיוחדים נהוג זה מכבר לבצע משלוח מגש פירות טרי ועשיר כאות תודה הוקרה.
  • משלוח מגש פירות מקובל גם בין לקוחות עסקיים לאחר סגירת עסקה מוצלחת, או במצבים של שיתוף פעולה עיסקי ויציאה לדרך חדשה ואף במצבים של פיצוי ללקוח לא מרוצה. יש ביכולתו של משלוח מגש פירות כזה לעשות את ההבדל הגדול – לרכך ולקרב..
  • לא פעם התבקשנו לבצע משלוח מגש פירות למשפחות שעברו לגור בבית חדש כמתנה מבני משפחתם ולפעמים אף בני המשפחה עצמם ביצעו משלוח מגש פירות כאשר חגגו חנוכת בית ובחרו לפנק את האורחים שלהם.
  • משלוח מגש פירות מוענק לעיתים גם בין בעל לאישתו שאותה הוא רוצה לפנק ולהפתיע או אף בין בני זוג אשר נמצאים בקשר טרי וכחלק מהחיזור ביניהם: משלוח מגש פירות יכול לרגש ולהפתיע לא פחות ואף יותר מזר פרחים ושוקולד מתוק.

 

השליחים שלנו המספקים עד לבית הלקוח משלוח מגש פירות מדווחים על תגובות של הפתעה ושביעות רצון גדולה במיוחד כי מדובר במוצר מיוחד ומפנק והם משתפים אותנו כי אין כמעט לקוח אחד שזוכה לקבל משלוח מגש פירות כזה גדול ומפנק שלא מופתע ומרוצה מאוד.

2all - בניית אתרי אינטרנט