משלוחים מהירים  באזור גוש דן השפלה והשרון

לא מתקבלות הזמנות בשבת

משלוחי פירות

את משלוחי הפירות אנו מוציאים תמיד מבית העסק שלנו כשהם טריים וארוזים היטב ואנו מקפידים שמשלוחי הפירות יגעו אליכם בזמן המינימאלי הקצר ביותר שניתן מבית העסק שלנו ועד אליכם הלקוחות. ודאי ששמירה על תנאי קירור נאותים חשובה מאוד על מנת לשמור על מצב הפירות טעמם נראותם וטריותם.

 

דעו כי משלוחי פירות ניתן לבצע לכל מקום אשר תבקשו בין אם הזמנתם אותם לבית עסק, לבית פרטי לאולם אירועים או מסעדה – משלוחי פירות שהזמנתם יגיעו בשעה המדויקת לבקשתכם וללא עיכובים מיותרים.

המטרה שלנו בכך שאנו לא רק מכינים מגשי פירות מהודרים אלא גם מבצעים משלוחי פירות עד אליכם היא להקל ולחסוך לכם טרחה מיותרת בהגעה עד לבית העסק שלנו. אופן המשלוח שלנו הוא כזה שיש בו את תנאי הקירור האידיאליים לשמירה על משלוחי הפירות ולא היינו רוצים שתטריחו את עצמם, הרשו לנו להקל עליכם גם בנושא הזה.

 

במקרה של משלוחי פירות שהזמנתם כמתנה היו בטוחים כי השליח שלנו יספק את ההזמנה לא רק במהירות ויעילות אלא גם באדיבות ועם חיוך רחב. את מגש משלוחי הפירות אנו אורזים באריזה שקופה מהודרת המגינה על הפירות מסייעת לשמור על הטריות ושומרת כך גם על ניקיונם כל הדרך במעבר לאדם אליו הם מיועדים. מטרת האריזה בנוסף לכך היא גם להעניק מראה מכובד יותר ואנו מתחייבים שאת משלוחי הפירות יקבלו באהבה ובהפתעה.

הרשו לנו לתת לכם המלצה וטיפ גורף: כאשר אתם מבצעים הזמנה של משלוחי פירות שימו לב כי מדובר בחברה בעלת ותק, מנוסה ועם המלצות. חברה עם שם טוב ואיכותי בשוק, כזו שתיתן לכם את המוצר הטוב ביותר והתמורה הטובה האיכותית ביותר לכספכם.


2all - בניית אתרי אינטרנט