משלוחים מהירים  באזור במודיעין, בית שמש, רחובות ועוד!

לא מתקבלות הזמנות בשבת

כל המוצרים באתר כשרים

בהשגחת הרבנות הראשית

משלוח מגשי פירות

כולנו כבר נתקלנו במגשי הפירות שמחליפים בהצלחה את משלוחי הפרחים, אך לא כולם יודעים איך מזמינים משלוח מגשי פירות או איך מרכיבים את המגש. את אותם מגשי פירות שנהניתם מהם בישיבה המשרדית האחרונה, באירוע או בביקור אצל יולדת הכין צוות מקצועי. בדומה להזמנת משלוח פרחים או משלוח של אוכל ביתי איכותי, אפשר להזמין היום גם משלוח מגשי פירות לכל מקום ולכל אירוע. 

מגשי פירות הפכו היום חלק בלתי נפרד משולחנות האירוח בימי הולדת, אירועים משפחתיים, אירועים פרטיים ואירועים עסקיים. אם בעבר האורחים שאלו איפה הבורקסים היום הם כבר שואלים היכן מגשי הפירות. הסיבה לכל היא הטעם הנהדר של הפירות יחד עם סגולות הבריאות. כאשר אנחנו מזמינים משלוח מגשי פירות אנו מוסיפים לאירוע צבע, טעמים טובים וייחודיות. שילוב של מגשי פירות בשולחן הכיבוד מעיד על רמה גבוהה. 

משלוח פירות ליום האהבה

הדרך הכי טובה להביע רגשות של אהבה היא לדאוג לאלו שאנחנו אוהבים. עם משלוח מגשי פירות אנחנו מביעים אהבה יחד עם פינוק מתוק, טרי ובריא. את מגשי הפירות לאוהבים נעשיר בפירות אדומים ורומנטיים כך שבת הזוג תציג בגאווה את המתנה שקבלה. משלוח של פירות ליום האהבה מתאים גם לגברים. אם הגבר שלך לא אוהב לקבל זרי פרחים – הגיע הזמן לפנק ולרגש אותו עם מתנה ליום האהבה שכל גבר ישמח לקבל. 

משלוח מגשי פירות לאירועים עסקיים

השמת דגש על הפרטים הקטנים באירועים עסקיים היא זו שמקדמת את התדמית העסקית ועוזרת לכם להיראות טוב יותר. כיום, הטרנד הוא מגשי פירות לאירועים עסקיים כך שהאורחים שלכם מצפים לפירות. הגשת פירות מעידה על מודעות לאורח חיים בריא וחשיבה מודרנית. עם מגשי פירות מעוצבים האירוע שלכם נראה טוב יותר וגם אתם. הפירות מהווים חטיף מתוק, בריא, קליל ומלא באנרגיה. עם מגשי פירות תצליחו לשמור על העובדים שלכם ערניים במהלך ישיבות משרדיות וכנסים. 

המתנה המושלמת למשפחה

אם אתם מתלבטים איזו מתנה לשלוח ליולדת או לאימא לכבוד יום המשפחה – משלוח של מגש פירות מעוצב הוא התשובה. היולדת תשמח לקבל פינוק מתוק וצבעוני. כל אימא תתרגש מהמתנה היפה. אתם לא תאמינו כמה יופי, קסם וטעם טוב הפירות מוסיפים לאותם רגעים מיוחדים בחיים. 


2all - בניית אתרי אינטרנט