משלוחים מהירים  באזור במודיעין, בית שמש, רחובות ועוד!

לא מתקבלות הזמנות בשבת

כל המוצרים באתר כשרים

בהשגחת הרבנות הראשית

מגשי פירות ליולדת

כל מספר שנים צץ לו טרנד חדש המקובל כמתנה לאישה שזה עתה ילדה: מאז ומתמיד אהבו ועדיין כיום אוהבים ומקובל להעניק זר פרחים גדול ומפנק לעיתים בצירוף לבלוני הליום ולעיתים ללא. לפני כעשור החל הטרנד של זרים מתוקים כלומר זרים שבמקום פרחים עשויים משוקולד דמוי פרח ונראים ממש כמו זר פרחים אלא שהם פרחים מתוקים ומיועדים לאכילה. במקביל, בשנים האחרונות נהוג לתת חבילות ליולדות המכילות מוצרי קוסמטיקה מפנקים ומארזי ביגוד ומוצרים לתינק הנולד


כמו בכל תחום אחר אנשים תמיד מחפשים חידושים, רוצים להפתיע ולרגש עם ה"דבר הבא" ולהיות נושאי הבשורה: אז תנו לנו לספר לכם כי הטרנד החם הבא שכבר חי ובועט ובעל נוכחות חזקה מאוד ב"שטח" הוא הענקת מגשי פירות ליולדת: כמתנה לאחר הלידה.


למעשה דווקא בגלל שפירות מהווים קודם כל תזונה בריאה לגוף ויש בהם גם מן המתיקות והפינוק – בעצם האופציה להעניק מגש פירות ליולדת היא אחת האופציות המוצלחות המכילות בתוכן מגוון אדיר של יתרונות.

בשונה מזרי פרחים אותם צריכה היולדת לסחוב עימה לביתה ביציאה מבית החולים או להיפרד מהם לאחר יומיים קצרים ולהשאירם במחלקה בה ילדה, הרי שהענקת מתנה כמו מגש פירות ליולדת היא מתנה שימושית ומענגת שהיולדת נהנית ממנה כבר מיד ביום יומיים הסמוכים ללידה. למעשה הנהנים הנוספים מאותו מגש פירות ליולדת הם האורחים שלה ובני משפחתה שמגיעים לבקר אותה ואת הרך הנולד בבית החולים ויכולים גם הם להינות משפע הפירות והטעמים המפנקים שלהם.

יתרון חשוב נוסף, כאמור הוא  התזונה הבריאה מיד לאחר לידה שהיא דבר חשוב לכל יולדת וכאן למעשה מגש פירות ליולדת הופך להיות לא רק מתנה כיפית ומפנקת אלא גם הזנה בריאה ליולדת שתעזור לה להתחזק במהירה ולשוב אל כוחותיה ובמקביל תעניק לה את היכולת להזין את התינוק הרך בחלב עשיר בויטמינים ומינרלים (שהרי כל אם מניקה שניזונה ממזון בריא מעבירה את כל הנדרש לתינוקה דרך חלב האם).

כל היתרונות הלו הופכים את הבחירה במגש פירות ליולדת כבחירה מועדפת ומוצלחת מאוד לבחירה וגם אתם מוזמנים לפנות אלינו לחברת פרי חביב ונשמח לפנק גם את חברותיכן או קרובות המשפחה שלכם במגשי פירות ליולדת מהטעימים והמשובחים שברשותנו.

2all - בניית אתרי אינטרנט