משלוחים מהירים  באזור גוש דן השפלה והשרון

לא מתקבלות הזמנות בשבת

מגשי פירות ראשון לציון


אחת השאלות שאנו נשאלים לא פעם על ידי לקוחות היא האם ועד כמה כאשר אנחנו מכינים מגשי פירות בראשון לציון אנו לוקחים בחשבון את שילובי הצבעים בין הפירות השונים ובעיצוב המראה הכללי של המגש

אז לשאלו הזו נאמר שכמו בהרבה דברים, גם כאן יש כמה תשובות ונתחיל מכך שכן- אנחנו בהחלט מתחשבים בשילובי הצבעים.


חלק מייחודם של מגשי הפרות ראשון לציון הוא יופיים ולאנשים רבים חשוב מאוד שיהיו שילוביי צבעים ספסציפיים, כפי שהם אוהבים ומתחברים אליהם. הם מבררים עימנו בעת ביצוע ההזמנה וחשוב לנו לקחת בחשבון את בקשותיהם והעדפותיהם של כל לקוחותינו.

מגש פירות העונה

איזה מגשי פירות מתאימים לאירוע שלי?


יש לקוחות שיכוונו אותנו לשילובי צבעים שהם אוהבים שירצו שנשלב במגשי הפירות ראשון לציון או שילוב צבעים שאותם אוהב האדם אשר לו הם מזמינים את מגשי הפירות בראשון לציון כמתנה או שי. אם למשל הם מזמיני לאימם ביום אם מתנה כזו וידוע להם שיש לה העדפה לצבעים מסויימים הם מבקשים מאיתנו לעצב לה את מגשי הפירות על פי אותו קונספט אותם הגוונים. דוגמא אחרת, לקוחות שמזמינים מגשי פירות בראשון לציון לאירוע מסוים כמו חתונה, חינה, בר מצווה או בת מצווה שבו הם השקיעו בעיצוב המקום האולם או המסעדה עם גוון שולט מסוים שבו עיצבו גם פריטים נוספים באולם, גם במקרה כזה אנו נעשה כל מאמץ להשתלב ולעצב להם את מגשי פירות בראשון לציו לפי הצבע המועדף עליהם שבחרו לעצב עימו את כלה הקונספט של האירוע. כמובן, כל זאת עם התחשבות בפירות העונה הזמינים לנו והטריים ביותר שניתן לרכוש עבורם.


פירות בשלל גוונים וצבעים


יש כמובן גם לקוחות שאוהבים שמגשי הפירות בראשון לציון יהיו צבעוניים שמחים ומגוונים ויכילו את כל צבעי הקשת ויהיו מגוונים עם כל פירות העונה ויש לקוחות ששילובי הצבעים של מגשי פירות ראשון לציון פחות מעסיקים אותם והם דווקא מתעניינים יותר בסוג הפירות ובוחרים לא לפי הצבעים אלא על פי סוג הפירות המועדף והאהוב עליהם.

בסופו של דבר בין אם צבעם של מגשי הפירות מעסיקים אתכם או לא, דעו שאנו בפרי חביב תמיד נכין לכם מגשי פירות הטריים והעשירים ביותר.

2all - בניית אתרי אינטרנט