משלוחים מהירים  באזור גוש דן השפלה והשרון

לא מתקבלות הזמנות בשבת

מארזי פירות

פירות טריים, מתוקים, בריאים וטעימים כולנו מאוד אוהבים. בשנים האחרונות החלה מגמה של החלפת מגשי קינוחים מתוקים ומאפים עתירי שומן במארזי פירות צבעוניים ומעוצבים. מארזי פירות מעוצבים הפכו חלק בלתי נפרד מאירועים עסקיים, אירועים משפחתיים, מסיבות יום הולדת לילדים ועוד. כאשר הפירות מטופלים נכון ומסודרים בצורה מקצועית הצבעוניות הופכת אותם אטרקטיביים יותר ממתקים. 

הגשת מארזי פירות מעידה על חשיבה מתקדמת, מודעות ומחויבות לאורח חיים בריא. הפירות הטריים מביאים אל השולחן שפע של ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים. צריכה קבועה של פירות היא הבסיס למצב רוח טוב, אנרגיה, בריאות ואושר. 

בשנים האחרונות עלתה המודעות לחשיבות של תזונה נכונה לבריאות הגוף והנפש. יותר ויותר אנשים החלו מתרחקים ממאפים מתוקים, ממתקים, שוקולדים ובורקסים. במקום אותם חטיפים עשירים בסוכר, שומן ומלח הם מעדיפים לצרוך פירות וירקות. אם תגישו היום בישיבה במשרד או באירוע משפחתי מארזי פירות מעוצבים לצד מארזי בורקסים ועוגות, המארז של הפירות יתרוקן מהר יותר. 

קח פרי ותהיה לי מלא באנרגיה

כולנו מכירים את צניחות האנרגיה שמופיעות במהלך היום. בעבר היינו ממהרים אל המטבח להכין כוס קפה וליהנות ממנה יחד עם פרוסת עוגה. תהיו אתם חכמים יותר ותחליפו את הקפה ואת העוגה בצלחת פירות. לאחר שתעשירו את התפריט שלכם באופן קבוע בפירות אתם תרגישו טוב יותר וגם תיראו טוב יותר. 

איך מכינים את המארז?

לרוב האנשים אין זמן להכין מגש פירות מעוצב לאירוע. הכנה נכונה של מארזי פירות דורשת ניסיון, ציוד לחיתוך, זמן וידע. לשמחתכם,  אין כל סיבה שתעבדו קשה בשביל להגיש לאורחים שלכם פירות! ממש כמו שמזמינים עוגת יום הולדת אפשר גם להזמין את הפירות. הזמנה מהירה היא כל מה שצריך בכדי שמארז פירות טרי ומעוצב ייצא אליכם. אם יש לכם שאלות או בקשות מיוחדות כדאי לייצור קשר עם הצוות. כל המארזים מורכבים בקפידה מפירות עונתיים טעימים וטריים. שילוב של כמה סוגי פירות בכמה צבעים יוצר מראה מזמין, קסום ומעורר תיאבון. הפירות כולם מגיעים מוכנים לאכילה. 

מארז מעוצב של פירות טריים הוא הדרך לשמח, לשמוח, לאהוב, לרגש, להוקיר, לשמור על הבריאות ולסיים את היום עם חיוך. 


2all - בניית אתרי אינטרנט