משלוחים מהירים  באזור גוש דן השפלה והשרון

לא מתקבלות הזמנות בשבת

משלוח פירות

בכל אותם רגעים מרגשים בהם בעבר נהוג היה לשלוח זה פרחים, כיום כבר מזמינים משלוח פירות מעוצב. מגש של פירות מעוצבים יהיה מתנה מרהיבה, מרגשת, צבעונית, מלאה באהבה וגם בריאה. אם אתם אוהבים מישהו ומעוניינים לשמח אותו – משלוחי פירות יהיו פתרון מצוין. כיום כאשר ישנה מודעות לחשיבות של צריכת מזון בריא, הפירות זוכים לביקוש רב. ברוב שולחנות הכיבוד הפירות מקבלים היום תפקיד מרכזי ודוחקים הצידה את מגשי המתוקים, החטיפים והבורקסים. 

האם הפירות מוכנים כבר לאכילה?

הזמנה של משלוח פירות מביאה אליכם מגש עם מבחר פירות חתוכים ומעוצבים. כל הפירות במשלוח נבחרים בקפידה תוך הקפדה על רמה גבוהה של איכות וטריות. הפירות נשטפים היטב לפני שהם נחתכים בעבור המשלוח כך שהם מגיעים אליכם מוכנים לאכילה. הצבעוניות של הפירות מעוררת את כל החושים עם צבעי הקשת, ריח משכר, מרקם מעורר תיאבון וטעמים נפלאים. 

מתי כדאי להזמין משלוח פירות?

משלוחי פירות מתאימים לכל סוגי האירועים. ניתן להזמין משלוח ליום הולדת, יום האהבה, יום המשפחה, מתנה ליולדת וגם לאות הוקרה. את המגשים אפשר להזמין בכמה גדלים, סגנונות וטווחי מחירים. הקדימו לבצע את ההזמנה ותבטיחו לעצמכם מגש פירות טרי, צבעוני ובריא. המשלוח יכלול פירות טריים שנחתכים בסמוך למועד בו תבקשו לקבל את המשלוח.

אלו פירות נכללים במשלוח?

משלוח פירות מעוצב כולל מספר סוגים של פירות בהתאם לעונה. לרוב, המגשים יכללו תפוחים, בננות, אגסים, פירות הדר, פירות עונתיים מתחלפים ופירות טרופיים. בהתאם לעונה ישולבו במשלוחים תותים אדומים, קיווי ירוק, דובדבן מתוק, משמש כתום, אפרסק עסיסי ושזיף סגול. המשלוחים כוללים גם פירות טרופיים ופירות פחות נפוצים כמו פסיפלורה, פירות יער, פפאיה, ליצ'י, אננס ועוד. רשימת הפירות במשלוחים אינה אחידה היות והיא מושפעת מהפירות הזמינים בעונה. 

איך שומרים על הפירות?

פירות טריים כוללים כמות גבוהה יותר של ויטמינים ומינרליים. בכל עונה כדאי להעדיף לאכול את הפירות העונתיים הטריים ביותר. בהתאם לצורך הפירות נשמרים בקירור כאשר החיתוך מתבצע בסמוך למועד המשלוח. אנו בוחרים בעבור הלקוחות שלנו את הפירות הטריים, הטובים והטעימים ביותר. 

2all - בניית אתרי אינטרנט